ZOSTAŃ PRZYJACIELEM NASZYCH PODOPIECZNYCH

BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA

Dziś w bardzo konkretny sposób możesz odmienić czyjś los! Kup BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA dla wybranej przez siebie Podopiecznej naszej Fundacji i dołącz do niezwykłego grona Przyjaciół.

Potwierdzeniem tego jest Wasz wspólny, SPERSONALIZOWANY BILET UNAWEZA, który otrzymasz od nas mailowo. Możesz go sobie wydrukować i oprawić albo przez jedno kliknięcie podzielić się nim w swoich mediach społecznościowych i zainspirować także innych do pomagania.

Jak kupić Bilet do lepszego życia?

Korzystając na dole strony z buttonów POMÓŻ przy wybranych przez siebie Podopiecznych, kup BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA dla Nich, dokonując pierwszej wpłaty poprzez naszą stronę i ustaw comiesięczne wpłaty. Pamiętaj, że nie ma za małych wpłat, liczy się każdy gest! A naszym wspólnym celem jest zapewnienie naszym Podopiecznym stabilizacji życiowej i szansy na lepszą przyszłość.

Zachęcamy, abyście w formularzu zgłoszeniowym przesłali także swoje zdjęcia, link do swojego profilu na Facebooku. Zamieścimy je w specjalnym albumie Przyjaciół wybranej przez Was Podopiecznej (galerie Przyjaciół znajdziesz na podstronach Podopiecznych), dzięki temu także One będą mogły zobaczyć osoby, które w bezinteresownym geście przyjaźni zdecydowały się towarzyszyć Im w drodze do lepszego życia.

bilety.jpg

Co jeszcze zyskujesz?

ikona-serce

Przede wszystkim bezcenną RADOŚĆ z pomagania!

ikona-poczta

Najświeższe WIADOMOŚCI od swojej Podopiecznej, które trafią bezpośredni na Twoją skrzynkę mailową, a nasz wysłannik z krańca świata w pierwszej kolejności będzie się z Tobą nimi dzielił.

ikona-wydarzenia

Spośród wszystkich osób, które posiadają swój imienny Bilet do lepszego życia i które wykażą się największą aktywnością w naszych mediach społecznościowych albo innych akcjach zaprosimy kilka do świętowania z nami pierwszych urodzin Fundacji UNAWEZA, podczas SPECJALNEGO EVENTU z udziałem Martyny oraz inspirujących kobiet z Polski i zagranicy.

ikona-podatek

Osoby wspierające Fundację UNAWEZA MOGĄ SKORZYSTAĆ Z ULGI PODATKOWEJ I ZMNIEJSZYĆ PODSTAWĘ OPODATKOWANIA o kwotę darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego. Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu. Jeżeli zechcesz skorzystać z w/w ulg wymaganym przez Urząd Skarbowy dokumentem jest potwierdzenie dokonania przelewu.

Dołącz teraz! Zmieniając życie jednego człowieka – zmieniasz cały świat!

Komu pomagamy?

DZIECI Z WYSYPISKA ŚMIECI PODOPIECZNI CARMEN

Sport, matematyka, język hiszpański. Wszystko to w „biurze” pod jedynym drzewem w okolicy. Tutaj Dzieci pepenadores, czyli zbieraczy śmieci mogą planować lepszą przyszłość. Dziś możesz dać Im szansę na lepsze życie.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

KABULA I DZIECI Z ALBINIZMEM

Kabula, jak wiele osób z albinizmem w Tanzanii i innych krajach Afryki, żyła w ciągłym strachu o swoje życie. Dziś uczy się i planuje studiować prawo, żeby w przyszłości wspierać ludzi, którzy sami nie mają siły i środków, żeby się bronić. Pomóż odmienić życie kolejnych Dzieci z albinizmem

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

CAROLINA I INNE DZIEWCZYNY Z WYSYPISKA ŚMIECI

Jeszcze kilka miesięcy temu Carolina nie widziała przyszłości dla siebie i swojego syna. Dziś ma szansę na lepsze życie, edukację i wyrwanie się z wysypiska śmieci. Wesprzyj Jej drogę do nowego życia.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

MARIA INES I INNE DZIEWCZYNY Z WYSYPISKA ŚMIECI

Maria Ines sama przyszła do nas po pomoc, bo nie chciała, by Jej Dziecko musiało się zmagać z tymi samymi problemami co ona . Chce opuścić zaklęty krąg wysypiska śmieci i zapewnić sobie i swojemu Dziecku lepszą przyszłość. Możesz Jej w tym pomóc.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

ŻYCIOWA SZANSA DLA KOBIET Z WYSYPISKA ŚMIECI

Po tym, jak wspólnie odmieniliśmy los Caroliny oraz Marii Ines pora pójść krok dalej i stworzyć projekt, który da szansę na wyrwanie się z wysypiska śmieci większej liczbie Kobiet-pepenadoras, które same zgłaszają się do nas i rozpaczliwie szukają pomocy. To jedyna szansa dla Nich i Ich Dzieci.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.