ZOSTAŃ PRZYJACIELEM NASZYCH PODOPIECZNYCH

BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA

Dziś w bardzo konkretny sposób możesz odmienić czyjś los! Kup BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA dla wybranej przez siebie Podopiecznej naszej Fundacji i dołącz do niezwykłego grona Przyjaciół.

Potwierdzeniem tego jest Wasz wspólny, SPERSONALIZOWANY BILET UNAWEZA, który otrzymasz od nas mailowo. Możesz go sobie wydrukować i oprawić albo przez jedno kliknięcie podzielić się nim w swoich mediach społecznościowych i zainspirować także innych do pomagania.

Jak kupić Bilet do lepszego życia?

Korzystając na dole strony z buttonów POMÓŻ przy wybranych przez siebie Podopiecznych, kup BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA dla Nich, dokonując pierwszej wpłaty poprzez naszą stronę i ustaw comiesięczne wpłaty. Pamiętaj, że nie ma za małych wpłat, liczy się każdy gest! A naszym wspólnym celem jest zapewnienie naszym Podopiecznym stabilizacji życiowej i szansy na lepszą przyszłość.

Zachęcamy, abyście w formularzu zgłoszeniowym przesłali także swoje zdjęcia, link do swojego profilu na Facebooku. Zamieścimy je w specjalnym albumie Przyjaciół wybranej przez Was Podopiecznej (galerie Przyjaciół znajdziesz na podstronach Podopiecznych), dzięki temu także One będą mogły zobaczyć osoby, które w bezinteresownym geście przyjaźni zdecydowały się towarzyszyć Im w drodze do lepszego życia.

bilety.jpg

Co jeszcze zyskujesz?

ikona-serce

Przede wszystkim bezcenną RADOŚĆ z pomagania!

ikona-poczta

Najświeższe WIADOMOŚCI od swojej Podopiecznej, które trafią bezpośredni na Twoją skrzynkę mailową, a nasz wysłannik z krańca świata w pierwszej kolejności będzie się z Tobą nimi dzielił.

ikona-wydarzenia

Spośród wszystkich osób, które posiadają swój imienny Bilet do lepszego życia i które wykażą się największą aktywnością w naszych mediach społecznościowych albo innych akcjach zaprosimy kilka do świętowania z nami pierwszych urodzin Fundacji UNAWEZA, podczas SPECJALNEGO EVENTU z udziałem Martyny oraz inspirujących kobiet z Polski i zagranicy.

ikona-podatek

Osoby wspierające Fundację UNAWEZA MOGĄ SKORZYSTAĆ Z ULGI PODATKOWEJ I ZMNIEJSZYĆ PODSTAWĘ OPODATKOWANIA o kwotę darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego. Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu. Jeżeli zechcesz skorzystać z w/w ulg wymaganym przez Urząd Skarbowy dokumentem jest potwierdzenie dokonania przelewu.

Dołącz teraz! Zmieniając życie jednego człowieka – zmieniasz cały świat!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.