ZOSTAŃ PRZYJACIELEM NASZYCH PODOPIECZNYCH

BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA

Dziś w bardzo konkretny sposób możesz odmienić czyjś los! Kup BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA dla wybranej przez siebie Podopiecznej naszej Fundacji i dołącz do niezwykłego grona Przyjaciół.

Potwierdzeniem tego jest Wasz wspólny, SPERSONALIZOWANY BILET UNAWEZA, który otrzymasz od nas mailowo. Możesz go sobie wydrukować i oprawić albo przez jedno kliknięcie podzielić się nim w swoich mediach społecznościowych i zainspirować także innych do pomagania.

Jak kupić Bilet do lepszego życia?

Korzystając na dole strony z buttonów POMÓŻ przy wybranych przez siebie Podopiecznych, kup BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA dla Nich, dokonując pierwszej wpłaty poprzez naszą stronę i ustaw comiesięczne wpłaty. Pamiętaj, że nie ma za małych wpłat, liczy się każdy gest! A naszym wspólnym celem jest zapewnienie naszym Podopiecznym stabilizacji życiowej i szansy na lepszą przyszłość.

Zachęcamy, abyście w formularzu zgłoszeniowym przesłali także swoje zdjęcia, link do swojego profilu na Facebooku. Zamieścimy je w specjalnym albumie Przyjaciół wybranej przez Was Podopiecznej (galerie Przyjaciół znajdziesz na podstronach Podopiecznych), dzięki temu także One będą mogły zobaczyć osoby, które w bezinteresownym geście przyjaźni zdecydowały się towarzyszyć Im w drodze do lepszego życia.

bilety.jpg

Co jeszcze zyskujesz?

ikona-serce

Przede wszystkim bezcenną RADOŚĆ z pomagania!

ikona-poczta

Najświeższe WIADOMOŚCI od swojej Podopiecznej, które trafią bezpośredni na Twoją skrzynkę mailową, a nasz wysłannik z krańca świata w pierwszej kolejności będzie się z Tobą nimi dzielił.

ikona-wydarzenia

Spośród wszystkich osób, które posiadają swój imienny Bilet do lepszego życia i które wykażą się największą aktywnością w naszych mediach społecznościowych albo innych akcjach zaprosimy kilka do świętowania z nami pierwszych urodzin Fundacji UNAWEZA, podczas SPECJALNEGO EVENTU z udziałem Martyny oraz inspirujących kobiet z Polski i zagranicy.

ikona-podatek

Osoby wspierające Fundację UNAWEZA MOGĄ SKORZYSTAĆ Z ULGI PODATKOWEJ I ZMNIEJSZYĆ PODSTAWĘ OPODATKOWANIA o kwotę darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego. Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu. Jeżeli zechcesz skorzystać z w/w ulg wymaganym przez Urząd Skarbowy dokumentem jest potwierdzenie dokonania przelewu.

Dołącz teraz! Zmieniając życie jednego człowieka – zmieniasz cały świat!

Komu pomagamy?

PROJEKT EDUKACYJNY DLA DZIECI Z MADAGASKARU

Na Madagaskarze 25% dzieci od 5. do 17. roku życia wykorzystywanych jest do pracy zarobkowej, która obejmuje również prostytucję. Dołącz do wsparcia Projektu Edukacyjnego dla Dzieci, aby dać Im szansę na dzieciństwo bez przymusowej pracy. Razem możemy dać Im lepszą przyszłość.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

KABULA I DZIECI Z ALBINIZMEM W TANZANII

Kabula, jak wiele osób z albinizmem w Tanzanii i innych krajach Afryki, żyła w ciągłym strachu o swoje życie. Dziś uczy się i planuje studiować prawo, żeby w przyszłości wspierać ludzi, którzy sami nie mają siły i środków, żeby się bronić. Pomóż odmienić życie kolejnych Dzieci z albinizmem

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

PROJEKT STYPENDIALNY DLA KOBIET Z MADAGASKARU

Madagaskar to jeden z najbiedniejszych krajów na świecie.1/3 Kobiet doświadczyła w swoim życiu przemocy, gwałtu bądź nadużyć. Poprzez program stypendialny chcemy dać Im szansę na lepszą przyszłość i przywracać Im godność.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

MARIA INES I INNE DZIEWCZYNY Z WYSYPISKA ŚMIECI W MEKSYKU

Maria Ines sama przyszła do nas po pomoc, bo nie chciała, by Jej Dziecko musiało się zmagać z tymi samymi problemami co ona . Chce opuścić zaklęty krąg wysypiska śmieci i zapewnić sobie i swojemu Dziecku lepszą przyszłość. Możesz Jej w tym pomóc.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

Dom dla Nastoletnich Matek i ich Dzieci w Polsce

Istnieją w Polsce domy dla samotnych matek, ale wciąż brakuje domów dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci. Realia pokazują, że jest to niezwykle potrzebna inicjatywa, aby młode mamy nie były rozdzielane ze swoimi dziećmi.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ

Projekt stypendialny dla polskich Paraolimpijek

Fundacja UNAWEZA wraz z Corinne Klajda wzięła pod swoje skrzydła 10 Paraolimpijek. Sportowcy z niepełnosprawnościami nie otrzymują takiego wsparcia jak inni sportowcy, a przecież mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami! Te Dziewczyny to także prawdziwe mistrzynie życia. Dajmy Im szansę na rozwój.

Dowiedz się więcej

POMÓŻ
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.