Przekaż nam 1,5%

JAK MOŻESZ PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU DLA FUNDACJI UNAWEZA?

PONIŻEJ MOŻESZ POBRAĆ ZA DARMO SPECJALNY PROGRAM DO ROZLICZANIA PITu

Wystarczy pobrać zamieszczony poniżej program lub rozliczyć się online na stronie e-pity.pl poświęconej Fundacji UNAWEZA. Dzięki wbudowanemu kreatorowi program przeprowadzi Cię w łatwy sposób przez całe rozliczenie.

WYPEŁNIAJĄC SWÓJ PIT BEZ UŻYCIA NASZEGO PROGRAMU

Przy wypełnianiu właściwego rocznego rozliczenia PIT, wpisz w odpowiednią rubrykę nr KRS: 0000800698 oraz kwotę, jaką wynosi Twój 1,5% podatku.

Tak to będzie wyglądać dla PIT-37:

pit.jpg

ZA POŚREDNICTWEM USŁUGI TWÓJ E-PIT

Wystarczy zalogować się do Portalu Podatnika, gdzie od 15 lutego do 30 kwietnia będzie dostępne zeznanie roczne. Po uzupełnieniu wszystkich danych, w pozycji „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz OPP” wybierz Fundację UNAWEZA, wyszukując ją po nazwie lub wpisując nr KRS: 0000800698, następnie zatwierdź formularz.

Emeryci i Renciści, którzy chcą przekazać 1,5% dla Fundacji UNAWEZA mogą wypełnić oświadczenie PIT-OP, wpisując w pkt 9 nr KRS 0000 800 698 i przesłać do swojego Urzędu Skarbowego.

PRZEKAŻ FUNDACJI UNAWEZA SWÓJ 1,5% PODATKU

Program e-pity Copyright 2022-2023 e-file sp. z o.o. sp. k.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.