JAK MOŻESZ PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU FUNDACJI UNAWEZA?

JAK MOŻESZ PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU FUNDACJI UNAWEZA?

Prawie MILION młodych osób w Polsce może doświadczać kryzysu psychicznego. Potrzebują naszego wsparcia. Musimy działać. Teraz.

Przekaż 1,5% podatku Fundacji UNAWEZA na projekt MŁODE GŁOWY. 

Twoje działanie ma moc!

Unaweza_ kampania_15� _ post_2

Co robimy? 

Mówimy o zdrowiu psychicznym OTWARCIE. Normalizujemy sięganie po pomoc i zapewniamy konkretne narzędzia dla młodych, rodziców i nauczycieli.  

- Opracowaliśmy RAPORT MŁODE GŁOWY oparty na największym w Polsce badaniu zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości i sprawczości u dzieci oraz młodzieży. Wzięło w nim udział aż 184 000 młodych ludzi! Do tej pory, ze strony mlodeglowy.pl, ściągnięto go ponad 50 000 razy!

- Wprowadziliśmy BEZPŁATNY PROGRAM PROFILAKTYCZNY: objęliśmy nim 300 000 młodych osób z niemal 1 500 szkół z całej Polski, w każdym z 16 województw koordynator, łącznie ponad 2 000 szkolnych liderów – a to tylko pierwszy rok naszego programu!

- Stworzyliśmy ZŁOTY STANDARD POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ DLA SZKÓŁ, który zawiera konkretne rozwiązania służące ochronie zdrowia psychicznego uczniów oraz KOMPENDIUM WIEDZY, które można pobrać bezpłatnie ze strony mlodeglowy.pl!

- BEDOES 2115 jest z nami! Spot #RozmowaMaMoc z udziałem rapera odtworzono aż 6 milionów razy! 

- Wzięliśmy udział w ponad 40 WYDARZENIACH lokalnych i ogólnopolskich! Uczestniczymy w posiedzeniach parlamentarnych, debatach, koncertach, festiwalach i konferencjach. Możecie nas również spotkać w szkołach i na szkoleniach dla nauczycieli.

- Informacje o naszym projekcie pojawiły się w mediach blisko 5 000 razy. Chcemy docierać do każdego, kto potrzebuje wsparcia. 

Działamy dla wszystkich MŁODYCH GŁÓW.

Bez wyjątku. A to dopiero początek!

Pomóż nam pomagać.

PONIŻEJ MOŻESZ POBRAĆ ZA DARMO PROGRAM DO ROZLICZANIA PITu

Wystarczy pobrać zamieszczony poniżej program lub rozliczyć się online na stronie e-pity.pl poświęconej Fundacji UNAWEZA. Dzięki wbudowanemu kreatorowi program przeprowadzi Cię w łatwy sposób przez całe rozliczenie.

WYPEŁNIAJĄC SWÓJ PIT BEZ UŻYCIA NASZEGO PROGRAMU

Przy wypełnianiu właściwego rocznego rozliczenia PIT, wpisz w odpowiednią rubrykę nr KRS: 0000 800 698 oraz kwotę, jaką wynosi Twój 1,5% podatku.

Tak to będzie wyglądać dla PIT-37:

pit.jpg

ZA POŚREDNICTWEM USŁUGI TWÓJ E-PIT

Wystarczy zalogować się do Portalu Podatnika, gdzie od 15 lutego do 30 kwietnia będzie dostępne zeznanie roczne. Po uzupełnieniu wszystkich danych, w pozycji „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz OPP” wybierz Fundację UNAWEZA, wyszukując ją po nazwie lub wpisując nr KRS: 0000800698, następnie zatwierdź formularz.

Emeryci i Renciści, którzy chcą przekazać 1,5% dla Fundacji UNAWEZA mogą wypełnić oświadczenie PIT-OP, wpisując w pkt 9 nr KRS 0000 800 698 i przesłać do swojego Urzędu Skarbowego.

Program e-pity Copyright 2023-2024 e-file sp. z o.o. sp. k.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.