image00002.jpeg

Cegiełka na budowę domu dla nastoletnich mam

30.00 zł

Amount

1

Category: DAJEMY ŻYCIOWĄ SZANSĘ

Story: A HOUSE FOR TEENAGE MOTHERS AND THEIR CHILDREN

Razem z Fundacją PO DRUGIE budujemy w Warszawie Dom dla Nastoletnich i Usamodzielniających się Matek oraz Ich Dzieci

Jeszcze do niedawna nieletnie dziewczyny, które zaszły w ciążę, po urodzeniu dziecka nie miały władzy rodzicielskiej. Gdy nie posiadały wsparcia najbliższych, często musiały oddać swoje maleństwo do rodziny zastępczej, a same były pozostawione bez żadnej pomocy.


Razem z Fundacją Po DRUGIE chcemy wybudować dom, który będzie pełnił funkcję mieszkań chronionych dla nastoletnich mam, które skończyły 18 lat. Marzymy, aby zapewnić im odpowiednie wsparcie, miejsce do rozwoju i dojrzewania. Dziewczyny będą mogły samodzielnie zamieszkać razem ze swoim dzieckiem oraz kontynuować naukę i zdobyć zawód. Przede wszystkim pragniemy pomóc im przygotować się do najważniejszej roli w życiu – bycia mamą. 


Nasz projekt zakłada budowę 500 m2 domu, który oparty jest o ideę budynku zrównoważonego. W środku znajdą się indywidualne mieszkania z kuchnią i łazienką, wspólna jadalnia czy salon. Do tego część ogrodu zostanie przeznaczona m.in. na mały plac zabaw i ogródek użytkowy.


Dołącz do nas i pomóż nam stworzyć te wyjątkowe miejsce! Razem możemy więcej! A szczególnie, jeśli chodzi o wspólną budowę PRAWDZIWEGO DOMU. Każda ściana powstaje z pojedynczych cegieł, a teraz Ty też możesz dołożyć jedną z nich.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.