image00001.jpeg

Dzień pobytu w domu w Tanzanii

30.00 zł

Amount

1

Category: DAJEMY ŻYCIOWĄ SZANSĘ

Story: KABULA AND CHILDREN WITH ALBINISM

Cieszymy się bardzo, że witamy w Domu w Tanzanii, w Tandze coraz więcej nowych Podopiecznych. Chcemy, aby każdy nowy mieszkaniec znalazł tu swoją bezpieczną przystań i zaczął planować swoją przyszłość.

Jak w każdym domu mamy wiele codziennych wydatków, żeby zapewnić wszystkim pełnowartościowe wyżywienie, środki czystości, pachnące ręczniki i świeżą pościel. Dom wymaga od nas także specjalnych środków bezpieczeństwa (w Tanzanii wciąż poluje się na ludzi z albinizmem). Właśnie tutaj Dzieciaki z albinizmem zyskują nową rodzinę i budują przyjaźnie. Przygotowują się również do samodzielnego funkcjonowania i zyskują nowe umiejętności. Zazwyczaj wykluczeni i traktowani jako inni, mają szansę na nowe życie.

Możesz nam w tym pomóc i ufundować dziś dzień pobytu dla jednego z naszych Podopiecznych. Zmieniając życie jednego człowieka, zmieniasz cały świat!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.