23-M.JPG

Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla Studentek

40,00 zł

ilość

1

Kategoria: EDUKUJEMY

Historia: PROJEKT STYPENDIALNY DLA KOBIET Z MADAGASKARU

Nasze Stypendystki podjęły studia na pielęgniarstwie, położnictwie, technikach laboratoryjnych oraz asystenturze społecznej z zarządzaniem.

Stowarzyszenie Atelier de Dieu, z którym współpracujemy na Madagaskarze i które opiekuje się tam na miejscu Dziewczynami, zapewnia im staże zawodowe oraz w przyszłości Dziewczyny dostaną pracę w prowadzonym przez nie szpitalu oraz szkole. Bardzo nam zależy, aby nasze Stypendystki, kiedy ukończą finansowaną przez nas edukację, rozpoczęły pracę na rzecz lokalnej ludności, dzieląc się dobrem, które dostały.

Do Ich edukacji, poza książkami i podręcznikami, potrzebne są także specjalistyczne pomoce dydaktyczne, takie jak stetoskop, zestaw do chirurgii, wziernik i stetoskop ginekologiczny, ciśnieniomierz oraz buty i odzież medyczna. Dołóż swoją cegiełkę do edukacji naszych Dziewczyn.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.