30/07/2020
Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przyjaźni!
Zapraszamy Was do grona PRZYJACIÓŁ FUNDACJI i naszych PODOPIECZNYCH!

Dzisiaj świętujemy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZYJAŹNI!

Jest taka mądrość życiowa, która mówi, że im głośniej wołasz o pomoc, tym mniej osób Cię słyszy. Tych jednak, którzy usłyszą, możesz nazwać swoimi Przyjaciółmi.


Nasze Podopieczne miały szczęście, Ich wołanie o pomoc zostało usłyszane i znalazły Przyjaciół w osobach, które je wspierają. Marzymy o tym, żeby grono Ich Przyjaciół w tym wyjątkowym dniu się powiększyło!

Dzisiaj świętujemy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZYJAŹNI! Jest taka mądrość życiowa, która mówi, że im głośniej wołasz o pomoc, tym mniej osób Cię słyszy. Tych jednak, którzy usłyszą, możesz nazwać swoimi Przyjaciółmi. Nasze Podopieczne miały szczęście, Ich wołanie o pomoc zostało usłyszane i znalazły Przyjaciół w osobach, które je wspierają🧡 Marzymy o tym, żeby grono Ich Przyjaciół w tym wyjątkowym dniu się powiększyło!🙏🏻 Przyjaciel to ktoś, kto pomaga bezinteresownie przejść przez trudne momenty w życiu, ktoś kto daje skrzydła, ale kto jest obecny także w momentach radości i sukcesów. Dołączysz do tego grona? W naszej Fundacji możesz zostać: - PRZYJACIELEM PODOPIECZNYCH i podarować wybranej przez Ciebie osobie BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA. To forma comiesięcznego wsparcia (pamiętaj, że nie ma za małych kwot😘), która wędruje do konkretnej osoby. Od Ciebie dla Niej🧡 - PRZYJACIELEM FUNDACJI, czyli dołączyć do wyjątkowego teamu Martyny i na stałe wspierać nasze działania pomocowe na różnych krańcach świata, gdzie razem odmieniamy życie kolejnych osób i już planujemy nowe działania. Ty w zamian otrzymujesz swój spersonalizowany PASZPORT DO ŚWIATA UNAWEZA!🧡 Zarówno Bilet do Lepszego Życia jak i Paszport do Świata Unaweza możesz udostępnić na swoich socialmediach i pokazać swoim znajomym, że jesteś częścią UNAWEZA! A na naszej stronie znajdziesz się także w galerii PRZYJACIÓŁ UNAWEZA. Jeśli chodzi o pomoc, czasem nawet najmniejsze gesty, najdrobniejsze kwoty mają wielką moc, jeśli w te działania zaangażuje się dużo osób o wielkim sercu. Dołączysz do nas?🧡🙏🏻 WEJDŹ NA STRONĘ UNAWEZA.ORG i dołącz do grona Przyjaciół (szczegóły w komentarzu)

Posted by UNAWEZA Foundation on Thursday, July 30, 2020

Przyjaciel to ktoś, kto pomaga bezinteresownie przejść przez trudne momenty w życiu, ktoś kto daje skrzydła, ale kto jest obecny także w momentach radości i sukcesów. Dołączysz do tego grona?

W naszej Fundacji możesz zostać:
- PRZYJACIELEM PODOPIECZNYCH i podarować wybranej przez Ciebie osobie BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA. To forma comiesięcznego wsparcia (pamiętaj, że nie ma za małych kwot ), która wędruje do konkretnej osoby. Od Ciebie dla Niej

- PRZYJACIELEM FUNDACJI, czyli dołączyć do wyjątkowego teamu Martyny i na stałe wspierać nasze działania pomocowe na różnych krańcach świata, gdzie razem odmieniamy życie kolejnych osób i już planujemy nowe działania. Ty w zamian otrzymujesz swój spersonalizowany PASZPORT DO ŚWIATA UNAWEZA!

kontakt.jpg

Zarówno BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA jak i PASZPORT do Świata UNAWEZA możesz udostępnić na swoich socialmediach i pokazać swoim znajomym, że jesteś częścią UNAWEZA! A na naszej stronie znajdziesz się także w galerii PRZYJACIÓŁ UNAWEZA.

Jeśli chodzi o pomoc, czasem nawet najmniejsze gesty, najdrobniejsze kwoty mają wielką moc, jeśli w te działania zaangażuje się dużo osób o wielkim sercu.

Martyna z plecakiem


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.