ZOSTAŃ PRZYJACIELEM FUNDACJI

Pomóż

Wybierz kwotę wsparcia i pomóż nam czynić dobro!

Jeśli zdecydujesz się na wpłaty co miesiąc w podziękowaniu otrzymasz spersonalizowany PASZPORT UNAWEZA!

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM FUNDACJI

Od wielu lat, jeżdżąc z kamerą po świecie, spotykam niezwykłe Kobiety. Ich historie czasem wzruszają do łez. One są takie same, jak My! Chcą być szczęśliwe, kochać i być kochane. Zapewnić sobie i swoim dzieciom lepsze życie. Potrzebują czuć się bezpiecznie, aby uczyć się i rozwijać. Los nie był jednak dla nich zbyt łaskawy.

Jestem pewna, że razem możemy to nareszcie zmienić!

Po to właśnie powstała Fundacja UNAWEZA!

UNAWEZA oznacza YOU CAN. I faktycznie teraz już możemy wspólnie działać, by odmienić ich los!

Nie da się zmieniać świata w pojedynkę. Dlatego bardzo potrzebuję Twojego wsparcia. Zapraszam Cię do grona PRZYJACIÓŁ Fundacji UNAWEZA. Wyruszmy razem w podróż do lepszego świata, który właśnie zaczynamy budować.

W świecie UNAWEZA niemożliwe nie istnieje!

To co, ruszamy dziś razem w tą niezwykłą podróż?

Martyna Wojciechowska

Co zrobić, aby zostać PRZYJACIELEM naszej FUNDACJI?

Korzystając z okienka POMÓŻ zapisz się do projektu, dokonując pierwszej wpłaty przez naszą stronę i ustaw comiesięczne wpłaty na wybraną przez siebie kwotę.

Twój status PRZYJACIELA Fundacji UNAWEZA, potwierdzony zostanie IMIENNYM PASZPORTEM UNAWEZA z Twoim zdjęciem, który otrzymasz od nas mailowo. Możesz go sobie wydrukować i oprawić albo przez jedno kliknięcie podzielić się nim w swoich mediach społecznościowych i zainspirować innych do pomagania.

Wiedza, ile osób zadeklaruje się być z nami na stałe pozwoli nam lepiej zaplanować działania, poszerzać ich skalę i długofalowo nieść pomoc naszym obecnym i przyszłym Podopiecznym.

Zachęcamy, abyście w formularzu zgłoszeniowym przesłali także swoje zdjęcia oraz link do swojego profilu na Facebooku. Zamieścimy je w specjalnym albumie Przyjaciół Fundacji, dzięki czemu będziemy mogli widzieć się nawzajem i stworzyć prawdziwy unawezowy Dream Team!

paszport.jpg

Co jeszcze zyskujesz?

ikona-serce

Przede wszystkim bezcenną RADOŚĆ z pomagania!

ikona-czaty

LIVE CZATY z MARTYNĄ która będzie odpowiadać na pytania i przekazywać najświeższe informacje nad czym aktualnie pracujemy oraz jakie wyzwania są przed nami.

ikona-konkursy

KONKURSY I LICYTACJE, w których nagrodami będą unikatowe pamiątki przywiezione z krańców świata.

ikona-wydarzenia

Spośród wszystkich osób, które posiadają swój imienny Paszport UNAWEZA i które wykażą się największą aktywnością w naszych mediach społecznościowych albo innych akcjach zaprosimy kilka do świętowania z nami pierwszych urodzin Fundacji UNAWEZA, podczas SPECJALNEGO EVENTU z udziałem Martyny oraz inspirujących kobiet z Polski i zagranicy.

ikona-wolontariusz

Pierwszeństwo zaproszenia do grona WOLONTARIUSZY i współpracy przy różnych naszych wydarzeniach

ikona-podatek

Odliczenia podatkowe – osoby wpierające Fundację UNAWEZA mogą SKORZYSTAĆ Z ULGI PODATKOWEJ I ZMNIEJSZYĆ PODSTAWĘ OPODATKOWANIA o kwotę darowizn przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego. Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Jeżeli zechcesz skorzystać z w/w ulg wymaganym przez Urząd Skarbowy dokumentem jest potwierdzenie dokonania przelewu.

PRZYJACIELE FUNDACJI

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.