15/07/2021
MARTYNA AMBASADORKĄ POLSKICH PARAOLIMPIJEK
Na 40 dni przed startem paraolimpijskiego Tokio Martyna oficjalnie przyjęła funkcję Ambasadorki naszych Paraolimpijek.

Takich INSPIRACJI potrzebujemy! Kobiety, które każdego dnia udowadniają, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE i że warto podążać za marzeniami, nawet jeśli czasem droga do ich realizacji nie jest łatwa.

Jestem dumna, że zostałam AMBASADORKĄ POLSKICH PARAOLIMPIJEK!
I to dokładnie 40 dni przed startem IGRZYSK PARAOLIPIJSKICH W TOKIO, aby wspierać te niezwykłe Kobiety w drodze po medale.

215804212_1149156908937090_3594801981350757083_n.jpg

Fundacja UNAWEZA powstała, żeby wspierać Kobiety i dawać Im skrzydła. Dlatego z całego serca zachęcam Was i proszę o dołączenie do naszego wyjątkowego projektu
Utworzyłyśmy zbiórkę, która ma na celu ufundowanie stypendiów sportowych dla Paraolimpijek i innych kobiet z niepełnosprawnościami, które wyczynowo uprawiają sport. Paraolimpijczycy nie otrzymują takiego wsparcia jak inni sportowcy, a przecież mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami! Wspólnie podarujmy im możliwość rozwoju. Dziewczyny zdobywają medale dla Polski i każdy z nas może Je w tym wesprzeć.

210610PKPAR-MK47247.jpg

A na zdjęciu prawdziwe bohaterki: Dorota Bucław, Róża Kozakowska, Iweta Faron i Alicja Jeromin (Fiodorow)
Poznajcie bliżej Ich historie na naszej stronie internetowej. Warto!
M.
Marcin Klaban / Polski Komitet Paraolipijski
#kibicujemyparaolipmijczykom

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.