16/06/2021
Corinne biegnie dla Polskich Paraolimpijek
Startuje nasz NOWY PROJEKT! Bierzemy Polskie Paraolimpijki pod nasze skrzydła!

Dzisiaj już możemy się z Wami podzielić naszym NOWYM PROJEKTEM. Startujemy z czymś wyjątkowym, bo absolutnie wyjątkowe są Kobiety, które połączył ten projekt!

Wszystko zaczęło się od CORINNE KLAJDA Corinne Runs For Good, która pewnego dnia odwiedziła naszą Fundację. Choć na co dzień zajmuje się biznesem, postanowiła przebiec jeden z najcięższych ultramaratonów na świecie 4 Deserts Run. Jej marzeniem jest, aby to zmaganie przyniosło wymierne dobro dla innych Kobiet.

Corinne s-25mn.jpg

Dlatego razem z Corinne i Polskim Komitetem Paraolimpijskim uruchamiamy właśnie ZBIÓRKĘ DLA POLSKICH PARAOLIMPIJEK. Zbieramy fundusze dla niezwykłych Kobiet z niepełnosprawnościami, które wyczynowo uprawiają sport, zmagają się ze swoimi barierami i ciężko trenują, by osiągnąć swój cel. To są prawdziwe mistrzynie w sięganiu po niemożliwe.

Corinne pochodzi z Mauritusa, ale od 20 lat związana jest z Polską. Tutaj mieszka i tutaj założyła rodzinę. Dlatego pobiegnie z polską flagą. Marzy, aby każdy przebiegnięty kilometr przyniósł wsparcie Polskim Paraolimpijkom, które również startując pod biało-czerwoną flagą udowadniają, że niemożliwe nie istnieje.

201963635_1130612110791570_7255823279794232352_n.jpg

Nasz cel to 250 000 PLN – w ramach tej kwoty możemy pokryć koszty 10 sportowych stypendiów. To umożliwi Dziewczynom trenowanie bez obaw o sytuację materialną przez 12 miesięcy. Wiele z nich, aby wziąć udział w sportowej rywalizacji, poświęca pracę oraz życie prywatne na treningi i przygotowania do najważniejszych sportowych wydarzeń.

Jeśli chcecie razem z nami dawać skrzydła Polskim Paraolipijkom, to prosimy dołóżcie dziś swoją cegiełkę do tej zbiórki. Już niedługo będziemy Im wspólnie kibicować na Paraolimpiadzie w Tokio! Cóż to będą za emocje.

Gotowi na nową przygodę w pomaganiu?

Zajrzyjcie na podstronę zbiórki i poznajcie historie Dziewczyn, którym chcemy ufundować stypendia. Poznajcie je bliżej. My już wiemy, jak wyjątkowe są. Jesteśmy pewne, że pokochacie Je tak samo jak my.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.