PODSUMOWANIE 2 LAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Za nami już dwa wspaniałe lata istnienia FUNDACJI UNAWEZA i dawania Kobietom skrzydeł. 

Czas na podsumowanie naszych dotychczasowych działań, a one baaardzo cieszą.

Sami zobaczcie.

Na początku chcemy przede wszystkim podkreślić Wasz udział w naszych działaniach. Nie osiągnęłybyśmy tak wiele, gdyby nie Wy i Wasze wsparcie. Ta cała poniższa rozpiska wiele zawdzięcza własnie Waszemu zaangażowaniu. Świat zmienia się wspólnymi siłami, dlatego z całego serca dziękujemy Wam za to, że przez te dwa lata towarzyszyliście nam w tej wyjątkowej podróży. Mamy nadzieję, że nadal z nami będziecie! 

Gotowi na podsumowanie? 

skrzydla.png

Przez 2 lata zebraliśmy: 2 250 000 złotych!!!!! 

Z tych środków nasza Fundacja: 

Pomogła sfinalizować prowadzoną przez Stowarzyszenie Misji Afrykańskich budowę domu dla Kabuli i Dzieci z albinizmem w Tanzanii oraz wspiera jego codzienne funkcjonowanie

Rozpoczynamy kolejną zbiórkę na rozwój domu. 

W Meksyku zrealizowaliśmy projekty skierowane do Kobiet pepenadoras (zbieraczek śmieci), zapewniając Im naukę zawodu, edukację psychologiczną oraz ekonomiczną, żeby miały siłę wyrwać się z zaklętego kręgu życia na wysypisku oraz otoczyliśmy opieką Ich Dzieci, zapewniając wyprawki szkolne i zajęcia sportowe. 

W Rumunii wsparliśmy Kobiety - ofiary handlu ludźmi, mieszkanki schroniska, które prowadzi organizacja Reaching Out założona prze Ianę Matei, pomoc medyczną i psychologiczną, leki oraz żywność.

W Polsce wraz z Fundacją po DRUGIE budujemy Dom dla Nastoletnich Mam i Ich Dzieci.

Na Madagaskarze realizujemy dwa projekty pomocowe skierowane do Kobiet i Dzieci. 

Fundacja realizuje projekt, dzięki któremu fundujemy 10 rocznych stypendiów dla polskich Paraolimpijek. Martyna i Fundacja zaangażowały się także szeroko w promocję sportu osób z niepełnosprawnościami i w związku z tym Martyna została Ambasadorką polskich Paraolimpijek. 

W okresach świątecznych Fundacja UNAWEZA wraz z firmą frisco.pl regularnie przeprowadza akcję „Kupując Pomagasz”, dzięki której przekazujemy środki potrzebującym. Do tej pory łącznie przekazaliśmy potrzebującym już ponad 100 tysięcy produktów

Fundacja dzięki współpracy ze sklepem Martyna.World. uzyskuje środki na własne finansowanie, dzięki czemu 100% zebranych środków od Darczyńców kierujemy na działania pomocowe. 

Ze sprzedaży produktów oraz KAWY Z KRAŃCA ŚWIATA do Fundacji trafiło 185 tysięcy złotych! 

Fundacja zrealizowała kampanie społeczne skierowane do Kobiet #IAMENOUGH #WspieramNieOceniam. Dla osób, które utożsamiają się z tą akcją i ideą Fundacja UNAWEZA wraz z firmą W.KRUK przygotowała specjalny bead (koralik) UNAWEZA. Ze sprzedaży każdego sprzedanego beadsa 20% jest przekazywane na wsparcie działań Fundacji UNAWEZA 

Fundacja przygotowuje nową odsłonę kampanii społecznej #IAMENOUGH skierowaną do nastolatek #BEAUTIFULENOUGH. Tym razem chce zwrócić się do nastolatek, których poglądy dopiero się kształtują i zacząć działać, żeby uwierzyły, że są wystarczające. Polskie nastolatki są na ostatnim miejscu w Europie jeśli chodzi o samoakceptację… 

Fundacja zorganizowała charytatywne aukcje specjalne, z których zebrałyśmy na wsparcie naszych działań pomocowych łącznie 55 tysięcy złotych.  

Z urodzinowych zbiórek zakładanych na Facebooku, dzięki Wam UNAWEZA otrzymała aż 83,6 tys złotych! 

Zrealizowałyśmy wspólną akcję UNAWEZAxSephoraxOrigins - DO GOOD - z której wsparcie trafiło dla naszych Podopiecznych. 

Wspaniałe dwa lata i wiele dobra. Wierzymy, że kolejne lata przyniosą go jeszcze więcej! 

naklejka

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.