NASZA AKCJA SPECJALNA #iamenough

NASZA AKCJA SPECJALNA #iamenough

Każdego dnia miliony kobiet na całym świecie zastanawiają się czy są wystarczająco piękne, mądre, szczupłe, przebojowe, seksowne, szczęśliwe, kobiece, wykształcone, opiekuńcze, zaradne… Można tak wymieniać bez końca. A może najwyższy czas, żeby każda z nas zaakceptowała siebie? Taką, jaką jest.

Bo każda z nas jest WYSTARCZAJĄCA.

fbcb4fb1-7b99-449a-b160-9a0128fec899.JPG

W pierwsze Urodziny Fundacji UNAWEZA startujemy ze specjalną akcją społeczną #iamenough #WspieramNieOceniam, dzięki której chcemy zmieniać życie Kobiet na lepsze.

862b5b21-6a8e-4e00-903f-9f4c98cfe605.JPG

My kobiety wciąż mamy wiele do zrobienia w kwestii poczucia własnej wartości. Nawet jeśli różnimy się kolorem skóry, poglądami i kulturą, w której przyszło nam żyć, to akurat to wyzwanie jest uniwersalne.

Nauczyłam się od kobiet na krańcu świata, że samoakceptacja to kwestia wyboru.

Jestem najlepszą wersją siebie.

I AM ENOUGH.

92dc562c-df59-489c-ad40-0ebbb3cb2e5d.JPG

Koszulki z hasłem I AM ENOUGH możecie kupić w sklepie, który pomagaMartyna World. Zaznaczając opcję KUPUJĘ I POMAGAM część kwoty z Twoich zakupów wspiera działania Fundacji UNAWEZA (i nie obciąża dodatkowo portfela!)

Fot. Marta Wojtal

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.