"10+10" akcja Frisco.pl, która wspiera UNAWEZĘ

Wykorzystaj KOD RABATOWY "10+10", czyli 10 zł dla Ciebie i 10 zł dla UNAWEZY!

Kontynuujemy naszą współpracę z frisco.pl. Tym razem w postaci akcji "10+10"

W ramach tej akcji każda osoba dokonująca zakupu w sklepie internetowym frisco.pl od 15. stycznia aż do wyczerpania kodów rabatowcyh będzie miała możliwość jednokrotnego i jednorazowego skorzystania z kodu rabatowego UNAWEZA, podczas dowolnych zakupów dokonanych w okresie trwania akcji.

GRAFIKA_Frisco_Unaweza_v5.png

W celu skorzystania z kodu rabatowego należy podczas składania zamówienia w polu „Podaj kod rabatowy” wprowadzić kod „UNAWEZA” i zatwierdzić przyciskiem „Użyj kodu”. Po skorzystaniu z kodu kwota 10 zł pomniejszy proporcjonalnie cenę każdej pozycji w zamówieniu.Proporcjonalnie pomniejszone ceny wszystkich produktów na zamówieniu będą widoczne po zatwierdzeniu zamówienia, które Klient otrzyma drogą mailową na skazany przez niego adres. Dodatkowo, za każdy wykorzystany kod UNAWEZA Frisco deklaruje przekazanie darowizny w kwocie 10 zł na rzecz Fundacji UNAWEZA.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.