image00003.jpeg

Stypendium dla Paraolimpijki

30.00 zł

Amount

1

Category: ROZWIJAMY TALENTY

Story: Corinne runs for the Paralympic athletes

Fundacja UNAWEZA wzięła pod swoje skrzydła 10 Paraolimpijek, aby finansować Im stypendia. Sportowcy z niepełnosprawnościami nie otrzymują takiego wsparcia jak inni sportowcy, a przecież mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami!

Dziewczyny to także prawdziwe mistrzynie życia. Dajmy Im szansę na rozwój.

Martyna Wojciechowska oficjalnie przyjęła też funkcję Ambasadorki Polskich Paraolimpijek. Na Igrzyskach w Tokio Dziewczyny dały z siebie wszystko i pokazały całemu światu, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. To prawdziwe Bohaterki, które co dzień zmagają się nie tylko ze swoimi barierami.

Chcemy je wspierać w codziennym życiu. Stypendia umożliwiają im trenowanie bez obaw o sytuację materialną. Wiele z nich, aby wziąć udział w sportowej rywalizacji, poświęca pracę oraz życie prywatne na treningi i przygotowania do najważniejszych sportowych wydarzeń.

Zmieniając życie jednego człowieka, zmieniasz cały świat!

RAZEM MOŻEMY DAĆ IM SKRZYDŁA!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.