15/09/2021
ZAPRASZAMY WAS NA URODZINOWY TORT
Jesteście z nami cały czas, pomagacie nam dawać skrzydła, chcemy Was bliżej poznać i osobiście podziękować

Czy znajdzie się tutaj ktoś, kto chciałby razem z nami ŚWIĘTOWAĆ DRUGIE URODZINY FUNDACJI UNAWEZA i zjeść wspólnie tort z Martyną? Tak, tak - Z MARTYNĄ!

UNAWEZA_tort.jpeg

27. września planujemy spotkanie urodzinowe w naszym małym, fundacyjnym gronie. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w naszym biurze. Nie wyobrażamy sobie świętowania tego dnia bez Osób, dzięki którym możemy dawać skrzydła naszym Podopiecznym i dzięki temu zmieniać świat na lepsze miejsce.
Właśnie tego dnia chciałybyśmy podziękować tym Osobom, które zdecydowały się zostać Przyjacielami Fundacji i naszych Podopiecznych i regularnie wspierają nasze działania.

Na nasze urodzinowe spotkanie zaprosimy jedną osobę z projektu PASZPORT UNAWEZA (Przyjaciel Fundacji) i po jednej z BILETU DO LEPSZEGO ŻYCIA (Przyjaciele Podopiecznych).
Łącznie 8 OSÓB.

Jesteście z nami cały czas, pomagacie nam dawać skrzydła, chcemy Was bliżej poznać i osobiście podziękować

JAK DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO SPOTKANIA?

Jesteś z nami na stałe? Wspaniale! Daj teraz o tym znać światu! Wrzuć u siebie post ze swoim biletem lub paszportem i napisz, dlaczego zdecydowałeś / -łaś się wspierać naszą Fundację i czyim Przyjacielem jesteś Oznacz nasz profil i dodaj #urodzinyUNAWEZA (żebyśmy mogły Cię znaleźć)
Czekamy na Wasze publikacje: do 21 września. Kolejnego dnia Martyna osobiście wybierze naszych urodzinowych Gości

MARTYNA WOJCIECHOWSKA_MW_Cosmo_MWojciechowska_0888.jpg

Nie dołączyliście jeszcze do żadnego z naszych projektów na stałe? A chcielibyście mieć szansę na wspólne świętowanie z Martyną?
Nic straconego! Przecież w świecie UNAWEZA niemożliwe nie istnieje!
Mamy dla Was ofertę LAST MINUTE
! Kto dołączy do BILETU DO LEPSZEGO ŻYCIA w naszych projektach na Madagaskarze, również będzie miał szansę otrzymać zaproszenie na przyjęcie urodzinowe

To jak, gotowi na świętowanie?
My już odliczamy dni!
Cieszymy się, że będziecie tu z Nami!

IMG_4415.JPG

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.