27/09/2021
PULA STYPENDIÓW POWIĘKSZONA
Dziękujemy Firmie EWL Group, która uskrzydliła kolejną naszą Paraolimpijkę, fundując stypendium w naszym projekcie

Założona w 2007 roku EWL Group skutecznie łączy osoby poszukujące pracy z czterech kontynentów z pracodawcami w UE. Spółka jest liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu oraz legalizacji i obsługi zatrudnienia obywateli spoza UE. 

Firma dostarcza rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki, a codziennie, dzięki EWL, w zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych i magazynach w Europie pracuje ponad 9000 osób.

ewl.jpg

Celem EWL jest maksymalne uproszczenie procesu zatrudnienia transgranicznego. W związku z tym firma buduje platformę cyfrową, dzięki której sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa, będzie łatwiejszy i bardziej przyjazny dla wszystkich stron procesu. Spółka korzysta z dedykowanej technologii AI, która szybko i skutecznie opracowuje i dopasowuje ważne elementy – ludzi z ich umiejętnościami, doświadczeniem i potencjałem oraz pracodawców z ich potrzebami.

Cykliczne od 2018 roku EWL Group przeprowadza badania socjologiczne wśród cudzoziemców, którzy podjęli zatrudnienie w naszym kraju. W latach 2018-2020 na podstawie badań zostało opublikowanych siedem raportów, m.in. „Ukraińcy na polskim rynku pracy – doświadczenia, wyzwania, perspektywy”, „Pracownik z Ukrainy – między Polską a Niemcami”, „Pracownik z Ukrainy – zarobki w Polsce” oraz „Pracownik zagraniczny w dobie pandemii”.

Grupa EWL kieruje się wartościami: współpraca i odpowiedzialność, bycie fair, kwestionowanie statusu quo, otwartość i rynkowa obsesja, a wizją firmy jest zmienianie światowego rynku migracji.

logoewl_main_vector.jpg

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.