22/12/2022
150.000 ZŁOTYCH dla Fundacji UNAWEZA
Dokładnie taka kwota wpłynęła ze sprzedaży wyjątkowego albumów i plakatów NEIGHBOURS na wsparcie naszego projektu, skierowanego do rodzin zastępczych i dzieci ewaukowanych z ogarniętej wojną Ukrainy.

Z całego serca dziękujemy!

Pomysłodawczynią projektu jest ta cudowna dziewczyna ze zdjęcia, czyli MAGDA REJMAN z drukarni DRUKOMAT. Artystki i artyści z Polski, Ukrainy, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Węgier i Białorusi połączyli siły i stworzyli unikalną kolekcję grafik w formie papierowego wydawnictwa, a także serii plakatów.

Album w dwóch wyjątkowych wersjach wydawniczych, pod dyrekcją artystyczną Patryka Hardzieja to zobrazowany manifest twórców przeciwko wojnie w Ukrainie. Ich artystyczna wypowiedź wybrzmiewa jako społeczny wyraz walki o wolność, tak, aby mówiąc różnorodnym językiem sztuki – z całych sił wspierać ukraińskie siostry i braci, stojących naprzeciw zbrojnej agresji.

114 artystów, 1 wspólny cel - pomoc naszym sąsiadom, którzy potrzebują wsparcia.

Dziękujemy <3

Album można kupić tutaj:

https://neighboursart.pl

image

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.