24/03/2020
W jeden dzień odmieniliśmy los Marii Ines!
Wasza hojność przerosła nasze oczekiwania!

To, co się wczoraj wydarzyło na naszych social mediach to absolutna MAGIA! Jesteście fantastyczni!

Miałyśmy małe marzenie, żeby zapewnić Marii Ines bepieczny poród i najbardziej podstawową opiekę dla Niej i jej dziecka po przyjściu na świat. Zastanawiałyśmy się, czy możemy prosić o pomoc w czasie, kiedy wielu z nas boryka się z trudnościami, będącymi następstwem koronawirusa.

Wy jednak mieliście na to inny pomysł. W ciągu JEDNEGO DNIA podarowaliście na pomoc dla tej niezwykłej dziewczyny prawie 45 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Polały się łzy szczęścia, z całego serca dziękujemy!

DSC_5611-Edit.jpg

Warunki, w których obecnie mieszka Maria Ines i Jej mama z siostrą są bardzo kiepskie i rodzina powinna się jak najszybciej wyprowadzić z kolonii na wysypisku śmieci. Mieszkają w jednym malutkim pokoju, a całe wyposażenie to rzeczy, które znalazły na wysypisku. Do tej pory tylko Maria Ines spała na łożku, bo jest w ciąży a mama i siostra na podłodze... Nie mają tu nawet kuchni. To nie jest miejsce dla noworodka

Zwłaszcza w obecnej sytuacji, kiedy także koronawirus jest realnym zagrożeniem. Postanowiłyśmy więc zabrać stąd rodzinę Marii Ines.

DSC_5623-Edit.jpg

Zebrane środki pozwolą na opłacenie badań i pełną opiekę okołoporodową, zakup wyprawki i niezbędnych rzeczy na ten niezwykły moment w ich życiu, ROCZNY wynajem mieszkania i jedzenie oraz rzeczy niezbędne do codziennego funkcjonowania dla nich!

Maria Ines wróci też do szkoły, jak tylko dziecko trochę podrośnie

Sama się do tego zobowiązała i była szczęśliwa, ze jest na to szansa. Dlatego pozostałe środki ze zbiórki zabezpieczamy właśnie na ten cel i tworzymy specjalny fundusz edukacyjny Marii Ines!

DZISIAJ DZIĘKI WAM MARIA INES ROZPOCZYNA NOWE ŻYCIE. Dobro wraca.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.