19/03/2020
Specjalne pozdrowienia prosto z Meksyku!
Chociaż koronawirus szaleje po świecie, my trzymamy się razem!

Najczęściej Was prosimy o pomoc i wsparcie naszych Podopiecznych. Dzisiaj Oni także chcieli coś Wam podarować od siebie. Mimo że i w Meksyku sytuacja jest poważna i sami zmagają się z wirusem (a ich opieka medyczna jest niestety bardzo słaba), to Carmen z Dzieciakami i Ich Rodzinami z wysypiska śmieci przesyłają nam SŁOWA WSPARCIA.

To jest czas kiedy wszyscy siebie potrzebujemy obok, wzajemnego wsparcia i życzliwości.

Najczęściej Was tutaj prosimy o pomoc i wsparcie naszych Podopiecznych. Dzisiaj Oni także chcieli coś Wam podarować od siebie🧡 Mimo że i w Meksyku sytuacja jest poważna i sami zmagają się z wirusem (a ich opieka medyczna jest niestety bardzo słaba), to Carmen z dzieciakami i ich rodzinami z wysypiska śmieci przesyłają nam SŁOWA WSPARCIA. To jest czas kiedy wszyscy siebie potrzebujemy obok, wzajemnego wsparcia i życzliwości. Może chcecie Im też coś powiedzieć? ASANTE SANA🙏🏻 #UnawezaFoundation

Posted by UNAWEZA Foundation on Thursday, March 19, 2020

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.