05/12/2022
SIGNAL IDUNA Polska działa razem z Fundacją UNAWEZA
Dziękujemy za piękny gest serca i zafundowanie półrocznego stypendium!

SIGNAL IDUNA Polska od przeszło 20 lat oferuje kompleksowe pakiety ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi wprowadzili na rynek polski ubezpieczenia zdrowotne z leczeniem szpitalnym i stale poszerzają ofertę dostępnych rozwiązań.

SIGNAL IDUNA od lat jest liderem na rynku ubezpieczeń turystycznych, z produktami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i organizatorów turystyki. Ponadto w swojej ofercie posiada ubezpieczenia zdrowotne, na życie oraz NNW.

Przez ludzi dla ludzi – tworzenie przyszłości z prawdziwymi wartościami.”

To zdanie jest esencją ponad 100-letniej tradycji SIGNAL IDUNA w Europie. Mówią, że ich zadaniem jest być niezawodnym partnerem na pokolenia – oferować zrozumiałe i dostosowane do potrzeb produkty i usługi. Bo pomimo wielu lat pracy nigdy nie stracili z oczu najważniejszego: ludzi.

Dlaczego firma SIGNAL IDUNA zdecydowała się wesprzeć Paraolimpijki?

Od przeszło 20 lat troszczymy się o zdrowie Polek i Polaków. Aby móc robić to, co się kocha, warto mieć „spokojną głowę”, komfort, że ktoś o Ciebie dba i chroni. Dlatego z ogromną przyjemnością dołączyliśmy do akcji Fundacji UNAWEZA. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć zawodniczkom z Polski i Ukrainy w sportowych zmaganiach, pomagając im w przygotowaniach do Paraolimpiady.

Trzymamy za nie mocno kciuki i jesteśmy przekonani, że i fantastycznie się zaprezentują – mówi Agnieszka Kiełbasińska, prezes zarządu SIGNAL IDUNA Polska

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.