26/08/2022
Rozpoczynamy budowę domu dla nastoletnich mam z Fundacją po DRUGIE!
Projekt został już OFICJALNIE ZAAKCEPTOWANY i możemy ruszyć z działaniami. Młode mamy i ich maluchy czekają.

Budujemy dom dla młodych, matek i ich dzieci! Nastoletnie kobiety, które są w procesie usamodzielnienia lub znajdujących się z innych przyczyn w trudnej sytuacji życiowej i pozbawionych dachu nad głową. Często są to byłe wychowanki pieczy zastępczej, placówek resocjalizacyjnych.

Chcemy, żeby otrzymały wsparcie w dorastaniu do najważniejszej i najtrudniejszej roli w życiu – bycia matką. Głęboko wierzymy, że będzie to wyjątkowe miejsce, bezpieczny dom, przystań i szansa na lepsze życie.

Ten piękny projekt stworzyli od początku architekci WXCA!

W jednorodzinnym domu, który będzie pełnił funkcję mieszkań chronionych będzie mogło zamieszkać sześć mam z maluchami. Każda będzie miała tu swój pokój i własną przestrzeń. Do tego wspólny ogródek i plac zabaw. O bezpieczne warunki dla dzieci zadbają pracownicy Fundacji po DRUGIE, którzy będą na miejscu przez 24 godziny na dobę.

Naprawdę z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę i wsparli nas w tym projekcie. A teraz RUSZAMY NA BUDOWĘ! Trzymajcie kciuki!

WXCA_dom_dla_usamodzielniajaych_sie_mam.jpg

dom_dla_usamodzielniajacych_sie_mam_WXCA.jpg

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.