03/01/2022
RINGIER AXEL SPRINGER WSPIERA POLSKIE PARAOLIMPIJKI
Firma Ringier Axel Springer dołączyła do naszego projektu. Z całego serca dziękujemy za ufundowanie kolejnego stypendium dla Paraolimpijek!

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce, której portfolio obejmuje ponad 20 uznanych marek mediowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt - największy polski dziennik, Sympatia - lider w internetowych serwisach randkowych w Polsce, Business Insider, Newsweek, Forbes, Ofeminin czy Noizz. W ofercie Ringier Axel Springer Polska znajduje się także segment e-commerce: Skąpiec i Opineo oraz portfolio popularnych serwisów cyfrowych min.: Gratka Morizon, No Fluff Jobs czy Jakdojade.pl.

Dlaczego firma Ringier Axel Springer zdecydowała się wesprzeć polskie Paraolimpijki?

"W Ringier Axel Springer od lat pracujemy zgodnie z wartościami #odkrywamy #gramy #dbamy. Pokazują one nasze otwarcie na innych, na różnorodność, na nowości i na zmiany, a także podkreślają naszą innowacyjność, twórczość i szerokie spojrzenie. Zależy nam na #dbaniu i wspieraniu nie tylko naszych pracowników i ich rozwoju, ale również na niesieniu pomocy, tam, gdzie istnieje taka potrzeba. W Ringier Axel Springer Polska inwestujemy w programy i inicjatywy wspierające – wierzymy, że rozwój jest bardzo ważny, dlatego też z radością przekazujemy cegiełkę wsparcia dla Stypendystek - Paraolimpijek, podopiecznych Fundacji UNAWEZA".

Zarząd Ringier Axel Springer Polska

ras rgb.png

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.