24/08/2022
Projekt artystyczny NEIGHBOURS
Jednoczymy siły ze światem artystycznym w nowym projekcie NEIGHBOURS poświęconym Ukrainie!

To wyjątkowy album i aż 114 prac artystek oraz artystów z Polski, Ukrainy, Mołdawii, Słowacji, Rumunii, Węgier, Białorusi, w którym motywem przewodnim jest wojna w Ukrainie.

Całkowity zysk ze sprzedaży albumu i plakatów zostanie przekazany Fundacji UNAWEZA, by wesprzeć nasz projekt skierowany do rodzin zastępczych i dzieci ewakuowanych z Ukrainy, które doświadczyły okrucieństwa wojny.

Album Neighbours

Pomóż nam zebrać pieniądze dla potrzebujących najmłodszych! Kup album, plakat lub udostępnij informację o inicjatywie NEIGHBOURS znajomym (każda forma wsparcia będzie na wagę złota!).

Link do albumu.

Pomysłodawczynią projektu jest Magda Rejman związana z Drukomatem od kilku lat. Dyrekcję artystyczną nad wydaniem objął Patryk Hardziej – ilustrator, projektant grafik, researcher i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Kraje

ART_AGAINST_WAR

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.