25/08/2020
Poznajcie siostrę Marii Ines
Melania również rozpoczyna naukę!


Tak rodzą się zmiany!🧡 Marii Ines nie trzeba Wam przedstawiać, o Jej mamie - Lupicie też sporo ostatnio przeczytaliście, pora teraz na trzecią dziewczynę na tym zdjęciu. To MELANIA, siostra Marii Ines. Również pracowała z mamą i siostrą na wysypisku śmieci i nie chodziła do szkoły. Odkąd do tej rodziny dotarła pomoc (także dzięki Wam!) i wsparcie naszej Fundacji sporo się zmieniło.

118477793_927967887722661_5316156789024771664_n.jpg

Melania wraca teraz do szkoły, ale tym razem to nie my pomagamy a Jej mama! Tak! Lupita dostała nową pracę, pojawiły się stałe wpływy finansowe na Jej koncie i Lupita właśnie nam oznajmiła, że dzięki temu będzie mogła sfinansować edukację drugiej ze swoich córek, właśnie Melanii. Zobaczcie jak DOBRO WRACA! Lupita dostała od nas pomoc i wyciągnęła pomocną dłoń do kolejnej kobiety, dała jej skrzydła - to pójdzie dalej!
Tak bardzo się cieszymy, że możemy Wam taką wiadomość przekazać! Wiemy, że to, co robimy ma sens! Że tam naprawdę zachodzą ZMIANY!
Dziękujemy, że jesteście z nami! Śledźcie nas na bieżąco, o Melanii na pewno jeszcze usłyszycie tutaj

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.