20/03/2020
Pomóżmy Marii Ines i Jej dziecku
Uruchamiamy zbiórkę dla naszej nowej Podopiecznej w Meksyku!

MARIA INES HERNANDEZ PRADO to nasza nowa Podopieczna, która podobnie jak Carolina mieszka na wysypisku śmieci w Meksyku i jest pepenadorą. Utrzymuje się z pracy na wysypisku i z tego co tam znajdzie…

15.jpg

Ines dowiedziała się o naszej pomocy udzielonej Carolinie i sama zgłosiła się do nas za pośrednictwem Carmen. Postanowiła wziąć życie w swoje ręce i wyrwać się z zaklętego kręgu śmieci. Ma dopiero 16 lat, sama jest jeszcze dzieckiem, a niedługo zostanie mamą i to właśnie z myślą o swoim Dziecku tak bardzo szuka dziś naszego wsparcia i pomocy.

20.jpg

Mimo swojej trudnej sytuacji, wciąż myśli o innych. Zaawansowana ciąża nie powstrzymała jej, by przestać chodzić na wysypisko śmieci - chce pomóc mamie utrzymać rodzinę.

14.jpg

Marzy żeby zostać prawnikiem i pomagać kobietom, ale musiała zrezygnować ze szkoły, bo wie, że teraz w taki sposób bardziej pomoże mamie i najważniejsze - mimo, że nie może liczyć na pomoc ojca Dziecka, postanowiła o Nie zawalczyć i będzie wychowywać Je sama. Zobaczcie, ta Dziewczyna ma zaledwie 16 lat, a jakie już decyzje w swoim życiu musiała podejmować!

9.jpg

Wizyta u lekarza czy USG, które jest tak ważnym badaniem dla kobiet w ciąży to luksus, na który Marii Ines nie stać, jedna wizyta kosztuje więcej niż to, co jest w stanie zarobić podczas całego dnia pracy na wysypisku. A jej rodzinie z tej pracy i tak ledwo starcza na jedzenie i podstawowe wydatki. Błędne koło.

10.jpg

Pomogliśmy już Carolinie. Teraz pora na Marię Ines. Wierzymy, że ta młoda, dzielna Dziewczyna kiedyś dzięki naszej pomocy spełni swoje marzenia.

W pierwszej kolejności chcemy zapewnić godne i bezpieczne przyjście na świat Jej Dziecku. Dlatego URUCHAMIAMY ZBIÓRKĘ na wyprawkę dla noworodka, opiekę okołoporodową dla obydwojga oraz żywność, kuchenkę do gotowania i środki higieniczne na najbliższy czas po porodzie.

Potrzebujemy na ten cel 3000 zł.

Wierzymy, że wspólnie z Wami odmienimy Jej życie. ZMIENIAJĄC ŻYCIE JEDNEGO CZŁOWIEKA, ZMIENIAMY CAŁY ŚWIAT!

RAZEM MOŻEMY DAĆ IM SKRZYDŁA!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.