04/10/2019
POMÓŻ NAM ODMIENIĆ ŻYCIE CAROLINY I JEJ SYNKA
Mamy szansę wyrwać Carolinę z zaklętego kręgu śmieci.

Jedną z Podopiecznych Fundacji UNAWEZA jest Carolina Villegas, pepenadora, czyli zbieraczka śmieci z Colonii Escalerillas w Meksyku.

Jeszcze kilka miesięcy temu postrzegała swoją szansę na lepsze życie w „dobrych śmieciach”. Dzięki spotkaniu z Martyną i pomocy Fundacji UNAWEZA otwiera się właśnie przed nią szansa na wyrwanie się z wysypiska.

Carolina Villegas jest bohaterką jednego z odcinków 11. sezonu programu „KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA” (premiera 6 października o godz. 11.00 w TVN).

DSC01757.jpg

Już jesienią, dzięki wsparciu Fundacji UNAWEZA, Carolina rozpocznie pięciomodułowy kurs stylizacji. Będzie uczyła się m.in. fryzjerstwa, makijażu, pedicure, wizażu dla pań młodych i solenizantek świętujących hucznie obchodzone w Meksyku 15. urodziny. W ramach programu pomocy, dzięki któremu opłacimy czesne za szkołę, Carolina będzie mogła skorzystać też ze środków na transport oraz stypendium, które pozwoli jej na utrzymanie siebie i dziecka bez konieczności pracy na wysypisku.

L1005268.jpg

W przyszłości zamierzamy pomagać także innym Kobietom z wysypiska w Colonia Escalerillas.

Na naszej stronie ruszyła właśnie zbiórka na ten cel. Każdy może do niej dołączyć i mieć swój udział w drodze do lepszego życia dla Caroliny, Jej synka oraz innych Kobiet z wysypiska w Colonia Escalerillas.

Tutaj możesz pomóc : https://unaweza.org/wesprzyj

L1005913.jpg

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.