06/11/2019
POMAGANIE PRZEZ KUPOWANIE. WSPIERAJ NAS ZUPEŁNIE ZA DARMO!
Robiąc zakupy przez portal FaniMani.pl wspierasz UNAWEZĘ nie wydając ani złotówki!

Korzystając z portalu FaniMani.pl i robiąc zakupy przez Internet możecie wspierać Podopieczne Fundacji UNAWEZA nie wydając przy tym ani złotówki.

Jak to działa?

  1. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepach internetowych
  2. Płacisz tyle co zawsze
  3. Średnio 2,5 wartości zakupów wspiera Fundację UNAWEZĘ

Tutaj nasz profil https://fanimani.pl/unaweza/

Pomaganie przez kupowanie.png

  1. 1.Jeśli korzystasz pierwszy raz z serwisu FaniMani.pl robiąc zakupy online, wejdź na stronę fanimani.pl, zaloguj się i wskaż, że chcesz wspierać Fundację UNAWEZA. Twój wybór zostanie zapamiętany, możesz go w przyszłości zmienić. Drugi sposób to kliknij w dedykowaną naszej Fundacji podstronę https://fanimani.pl/unaweza/ a następnie kliknij w czerwony przycisk „Wspieram za darmo, przy okazji zakupów on-line”

  1. 2. Wyszukaj na FaniMani.pl sklep internetowy, w którym chcesz zrobić zakupy. Klikając w jego logo przejdziesz na podstronę, z której dowiesz się ile procent z wartości Twoich zakupów trafi do Podopiecznych Fundacji UNAWEZA. Następnie kliknij w przycisk „Przejdź do sklepu i wspieraj przy okazji zakupów”.

  1. 3. W przypadku, gdy nie posiadasz konta, zostaniesz przekierowany jeszcze na stronę zachęcającą do utworzenia konta, ale jeśli wolisz pominąć ten krok wystarczy, że klikniesz przycisk "Kontynuuj bez logowania", który przeniesie Cię bezpośrednio na stronę wybranego przez Ciebie sklepu.

  1. 4. Zrób zakupy, a wskazany na stronie FaniMani.pl procent wartości transakcji zostanie przekazany na rzecz Fundacji UNAWEZA.

Pomaganie przez kupowanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dziękujemy!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.