24/11/2023
MŁODE GŁOWY W SZKOŁACH
W ramach nagrody w konkursie MŁODE GŁOWY szkoły mogły wygrać wizytę Martyny Wojciechowskiej!

BYTÓW

W tym tygodniu odwiedziłyśmy Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie, który wygrał w konkursie w ramach projektu „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” Fundacji UNAWEZA. Rozmawialiśmy o profilaktyce zdrowia psychicznego, o Pierwszej Pomocy Psychologicznej, o krańcach świata i o odwadze bycia sobą.

Wspaniała młodzież ze szkoły w Bytowie przygotowała świetny film o MŁODYCH GŁOWACH, był występ artystyczny, plakaty a do tego uczniowie zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy dla Fundacji UNAWEZA i wsparcie działań Anji Ringgren-Loven w LAND OF HOPE w Nigerii🙏🏻

Dostaliśmy też piękny prezent, czyli ZROBIONE SZYDEŁKIEM LOGO MŁODYCH GŁÓW. Autorem jest Piotrek Sławski, który jest w Zarządzie Koła Gospodyń Wiejskich w Piasznie. To nie wszystko! Mamy także specjalny kosz wspaniałości z przetworami, włącznie z miodem z pasieki pana dyrektora oraz bomba witaminowa od pani Bożenki od WF-u. Jestem zachwycona tym przyjęciem na Kaszubach.

Z całego serca dziękujemy wszystkim cudownym nauczycielkom i nauczycielom, padagogom, pedagożkom i dyrekcji za otwartość, uśmiech i dawanie skrzydeł młodzieży.

IMG_7767

IMG_7768

IMG_7773

NOWOGARD

„Szukam szczęścia. Zatrudnię przyjaciela. Sprzedam lęki. Potrzebuję pomocy. Kupię wsparcie”. Takie formy ogłoszeń znajdują się na okładce gazetki szkolnej przygotowanej przez BARDZO ZDOLNĄ MŁODZIEŻ z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie!

To kolejna szkoła, która wygrała w konkursie MŁODE GŁOWY. Z całego serca dziękujemy za świetnie przygotowany, mądry spektakl, wszystkie występy muzyczne, a przede wszystkim za Wasze odważne pytania. Spędziliśmy cudowny czas w tak zwanym „Forum” szkoły (świetne miejsce do integracji na planie okręgu), a potem w klimatycznej szkolnej kawiarence rozmawiając otwarcie o życiu, o zdrowiu psychicznym i o przyszłości.

Dziękujemy też całej kadrze pedagogicznej, która wspiera dzieciaki i prowadzi w szkole program profilaktyczny „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW”.

IMG_7296

IMG_7301

IMG_4168

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.