23/06/2020
#MĘSKAODPOWIEDZIALNOŚĆ
Nasza akcja na Dzień Ojca, która wspiera młode mamy!

Dzisiaj DZIEŃ OJCA. Dzień dumy i radości dla każdego faceta, który wziął odpowiedzialność za życie swoich dzieci, zapewnił im bezpieczeństwo i miłość. Jednak nie zawsze tak się dzieje i wielu ojców zostawia już na starcie swoje dzieci oraz ich mamy bez wsparcia i opieki. To zawsze jest cios, ale wyobraźcie sobie co dzieje się, kiedy dotyczy to nastolatki. Nastolatki, która w dodatku nie może liczyć na wsparcie najbliższych, bo sama jest z domu dziecka, z poprawczaka albo z patologicznej rodziny. Kiedy w Polsce nastolatka rodzi dziecko to nie może się nim zająć, bo nie ma władzy rodzicielskiej. Wtedy noworodek może trafić do rodziny zastępczej, a młoda mama jest pozostawiona sama sobie. Napiętnowana i odrzucona. Z kolei dziecko pozbawione jest na starcie tego, czego każdy potrzebuje najbardziej – bliskości i czułości rodziców, której nie zastąpi nic na świecie.

logo.JPG


Dziś ze świetnymi facetami oraz ojcami ogłaszamy ważną akcję! W imię MĘSKIEJ SOLIDARNOŚCI I MĘSKIEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za wszystkie dzieci, zwłaszcza te, które nie mogą liczyć na swoich ojców, chcemy głośno mówić o tej sprawie, bo sprawa jest ważna. Fundacja UNAWEZA prowadzi właśnie zbiórkę na Dom Dla Nastoletnich i Usamodzielniających się Mam i ich Dzieci.

105569842_882291588956958_3338361201108941780_n.jpg


To nie będzie kolejna placówka, to będzie prawdziwy DOM, w którym te młode dziewczyny zamieszkają, dostaną opiekę i nauczą się czym jest macierzyństwo. A przy tym nie przerwą edukacji i zdobędą zawód.

Liczy się KAŻDY GEST
Dołącz do nas i podaj dalej!
#MeskaOdpowiedzialnosc #WspieramyMlodeMamy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.