28/07/2023
Martyna Wojciechowska w rankingu FORBES
Martyna Wojciechowska, założycielka naszej fundacji znalazła się na pierwszym miejscu rankingu magazynu FORBES jako NAJCENNIEJSZA POLSKA GWIAZDA.

DUMA! Bardzo się cieszymy, że doceniono jej działania, wartości, którymi się kieruje, a przede wszystkim wiarygodność.

„Martyna Wojciechowska zwycięstwo w tegorocznym rankingu zawdzięcza nie tylko ugruntowanej od lat pozycji medialnej. Polacy darzą ją zaufaniem, postrzegają jako silną postać kobiecą i przykład pokonywania życiowych przeciwności. Dziennikarka jest też najsilniej ze wszystkich gwiazd uwzględnionych w badaniu kojarzona z troską o środowisko naturalne i prawa człowieka”.

Fundacja UNAWEZA została założona przez Martynę z głębokiej chęci zmiany świata na lepsze. Już prawie od czterech lat działamy w Polsce i na krańcach świata. Dajemy skrzydła poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. Zapewniamy dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz spełniamy marzenia. Teraz skupiamy swoje działania również na młodych ludziach w ramach projektu “MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”.

Słowo UNAWEZA pochodzi z suahili i po angielsku oznacza YOU CAN. MOŻESZ.
Każdy z nas może. I naprawdę wierzymy w to, że razem możemy więcej.

363818576_304972291889194_5000575159167181082_n

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.