16/09/2021
Mamy pierwszego Sponsora
Firma De Care Group ufundowała pierwsze stypendium dla jednej z naszych Paraolimpijek. Witamy w naszym teamie, który zmienia świat na lepsze.

Firma De Care Group to wiodący producent i dystrybutor produktów żywnościowych, charakterystycznych dla różnych zakątków świata takich jak Azja, Ameryka Północna i Południowa oraz Europa. W swoim portfolio posiada cieszące się popularnością marki, takie jak House of Asia, Casa de Mexico, Casa de Sur, QF, Yummity, Maille, Darbo, Mississippi, Mazzeti oraz wiele innych. Od prawie 35 lat inspiruje polskich i zagranicznych konsumentów do próbowania nowych smaków i eksperymentowania w kuchni. Często bierze udział w lokalnych i krajowych przedsięwzięciach wspierających rozwój, zdrowy styl życia oraz umacnianie relacji społecznych.

Zapytaliśmy Zarząd De Care Group dlaczego zdecydowali się wesprzeć polskie Paraolimpijki?

„W De Care od zawsze stawiamy na pracę zespołową i wierzymy, że to dzięki niej można osiągnąć najwięcej. Każdy pracownik naszej firmy może liczyć na pomoc i nigdy nie zostaje sam, co pozytywnie wypływa nie tylko na jego pracę, ale również na autentyczne poczucie przynależności. Taką filozofię działania chcemy propagować także na zewnątrz organizacji, jako przejaw realizacji naszej misji odpowiedzialnego rozwoju. Od wielu lat angażujemy się w działania instytucji charytatywnych i pomocowych takich jak The Goodwill Center Sihanoukville, wspierającej start w dorosłe życie kambodżańskich dzieci oraz Kiva Loans, której misją jest złagodzenie ubóstwa poprzez udzielanie atrakcyjnych dostępnych pożyczek. Naszym kolejnym krokiem jest wsparcie polskich Paraolimpijek, które codzienne walcząc z przeciwnościami, osiągają niesamowite sukcesy. Z przyjemnością robimy co w naszej mocy, aby mogły one sięgać po jeszcze więcej.”

DECARE_LOGO.jpg

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.