26/11/2022
KSIĄŻKA ,,CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU."
Nowa książka Martyny Wojciechowskiej daje siłę i nadzieję.

"To portrety dziesięciu niezwykłych kobiet, które spotkałam na różnych krańcach świata i w Polsce. Zainspirowały mnie, pokazały drogę, dodały otuchy. Spisałam ich historie, w których głośno mówią o tym, co najważniejsze: o walce o godność i szczęście własne, i drugiego człowieka, o odpowiedzialności za innych i za naszą planetę, o bezwarunkowej miłości, która daje siłę, i determinacji, która pozwala osiągnąć niemożliwe.

Ta książka to opowieść o odważnych kobietach, ale też o mnie samej, bo bez nich nie byłabym tym, kim jestem".

IMG_0621

W książce przeczytacie też o historii Larysy - mamy zastępczej z Ukrainy, którą Fundacja UNAWEZA ma pod swoimi skrzydłami. Jeden rozdział poświęcony jest Corinne Klajda, dzięki której mamy nasz stypendialny dla Paraolimpijek.

To nie wszystko! Martyna rusza w Polskę. Spotkania autorskie są DARMOWE, ale obowiązują ZAPISY! Zapisujcie się zatem na wydarzenia w swoim mieście i pobierzcie gratisowe wejściówki.

GDAŃSK 👉 27.11

WARSZAWA 👉 29.11

WROCŁAW 👉 3.12

KATOWICE 👉 4.12

POZNAŃ 👉 6.12

KRAKÓW 👉 9.12

BIELSKO BIAŁA 👉 10.12

ŁÓDŹ 👉 14.12

#CoChceszPowiedziecSwiatu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.