29/12/2021
KOLEJNA FIRMA WSPIERA PARAOLIMPIJKI
BeBio to firma, która DAJE KOBIETOM SKRZYDŁA! Dzięki ich wsparciu mogliśmy sfinansować kolejne stypendium dla naszych Paraolimpijek.

BeBio – firma, której misją jest tworzenie produktów i usług holistycznie wspierających kobiety wraz z ich rodzinami we wdrażaniu pozytywnych zmian poprzez aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia. Firma została założona przez Ewę Chodakowską-Kavoukis i Lefterisa Kavoukisa. W ramach BeBio rozwijane są m.in. pierwsza w Polsce platforma fitness on demand – BeActiveTV.pl, platforma ze spersonalizowanymi dietami online BeDiet.pl, a także sklep internetowy BeBio.pl z produktami współtworzonymi przez Ewę Chodakowską - książkami, płytami treningowymi, akcesoriami do aktywności fizycznej oraz produktami wspierającymi zdrowie. Więcej informacji na stronie www.bebio.pl.

Dlaczego firma BeBio zdecydowała się wesprzeć polskie Paraolimpijki?

"Od ponad 10 lat jako BeBio wspieramy kobiety we wprowadzaniu pozytywnych zmian w życie dzięki aktywności fizycznej. Wiemy jak ważna jest wiara we własne siły, a także wspierające środowisko. Chcemy, aby każda kobieta, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje, miała możliwość realizacji swoich największych marzeń.

Kiedy usłyszeliśmy o Corinne oraz jej niezwykłej inicjatywie mającej na celu zebranie funduszy na stypendia dla polskich Paraolimpijek – nawet przez chwilę nie wahaliśmy się, aby zaangażować się finansowo. Polskie Paraolimipijki są heroskami, których historie inspirują innych, w tym także nas osobiście. Dziękujemy, że możemy być częścią tej wspaniałej inicjatywy".

Zarząd BeBio, Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

20201204_BEBIO_214330 (1).tif

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.