03/10/2023
EWL WSPIERA PARALIMPIJKI
Dziękujemy firmie EWL za zmienianie świata na lepsze

EWL Group

Jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży zatrudnienia w UE, która skutecznie łączy kandydatów z pięciu kontynentów (Europa, Azja, Afryka, Ameryka Północna i Ameryka Południowa) z europejskimi pracodawcami. Firma sukcesywnie zwiększa liczbę krajów, z których pochodzą kandydaci do pracy, oraz wdraża rozwiązania technologiczne, które mają na celu dalszą digitalizację procesów rekrutacji, zatrudnienia, legalizacji i zakwaterowania pracowników.

Od momentu powstania w 2007 roku, firma pomogła ponad 150 tys. osób z 28 państw znaleźć zatrudnienie u ponad 1,6 tys. pracodawców w krajach Unii Europejskiej.

EWL Group kieruje się takimi wartościami, jak otwartość, współpraca i odpowiedzialność, bycie fair, kwestionowanie status quo i orientacja na klienta. Misją firmy jest strukturyzowanie zagadnień związanych z globalną mobilnością poprzez wyeliminowanie barier, stojących przed milionami kandydatów na całym świecie, łączenie poszukujących pracę z najlepszymi pracodawcami oraz zapewnianie transparentnego procesu zatrudnienia.

Jako globalna platforma migracyjna, EWL wykorzystuje w swoich działaniach dedykowaną technologię AI, która szybko i skutecznie dopasowuje kandydatów do potrzeb pracodawców, biorąc pod uwagę umiejętności i doświadczenie potencjalnych pracowników.

Firma jest także fundatorem Fundacji Wspierania Migrantów na Rynku Pracy „EWL”, której zadaniem jest doskonalenie współpracy pomiędzy pracodawcami, instytucjami rządowymi, organizacjami pozarządowymi, a także samymi migrantami. Po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji na Ukrainę fundacja we współpracy z klientami EWL i wolontariuszami zainicjowała szereg działań pomocowych, m.in. akcję „Plecak na Ukrainę” (120 transportów pomocy humanitarnej), czy Punkt Matki z Dzieckiem na Dworcu Zachodnim w Warszawie, w którym schronienie, odpoczynek i pierwszą pomoc, znalazło dotychczas ponad 75 tys. uchodźców.

MicrosoftTeams-image(4)

Dlaczego zdecydowali się Państwo wesprzeć projekt?

Andrzej Korkus, prezes EWL Group: „W EWL otwieramy drzwi do światowego rynku pracy tysiącom osób, oferując im nie tylko możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności, ale również szansę rozwoju. Tworzymy przestrzeń, gdzie kompetencje przekraczają wszelkie bariery – geograficzne, językowe, jak i kulturowe. Chcemy, aby każdy mógł spełniać swoje marzenia, a naszym celem jest wesprzeć i zainspirować innych do odwagi w pokonywaniu granic, trudności i wyzwań. Wierzymy w misję Corinne i chcemy pomóc realizować jej marzenia”.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.