29/09/2021
Dziękujemy kolejnemu Sponsorowi
Bank Millennium ufundował kolejne stypendium dla jednej z naszych Paraolimpijek. Razem zmieniamy życie tych niezwykłych Kobiet!

Bank Millennium jest ogólnopolskim, nowoczesnym bankiem oferującym usługi wszystkim segmentom rynku poprzez kanały elektroniczne, sieć placówek oraz indywidualnych doradców. Łączy najnowocześniejsze technologie i najlepsze tradycje bankowe, z powodzeniem konkurując we wszystkich segmentach rynku finansowego. Stale wprowadza innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania w zakresie bankowości internetowej i mobilnej. Aplikacja mobilna Banku Millennium to swoiste centrum zarządzania codziennością - nie tylko finansową - dostępne w bardzo intuicyjnej formie, zawsze pod ręką. Dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, zmieniającego się otoczenia a nawet wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jest też liderem w dziedzinie obsługi klienta.

fundacja-banku-millennium-640x360.jpg

W centrum zainteresowania Banku Millennium jest zawsze człowiek, ale również wszystko co go otacza i kształtuje. Bank Millennium ma poczucie misji społecznej, dlatego realizuje swoje projekty w duchu zrównoważonego rozwoju, z poszanowaniem środowiska naturalnego i uwzględnianiem potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Od ponad 30 lat prowadzi wrażliwy społecznie mecenat, wspierając sztukę w niemal wszystkich jej formach, sięgając do kultury niszowej i popularnej o zasięgu ogólnopolskim, jak i lokalnym. Prowadzi też własną Fundację. Współpracuje również z organizacjami pozarządowymi, społecznymi, samorządowymi i fundacjami.

MillenniumRGB.jpg

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.