25/07/2020
Dołącz do grona Przyjaciół Marii Ines
Myślimy o przyszłości Jej i Je Rodziny.

Ustaliliśmy z Marią Ines, że teraz ma poświęcić się nauce i opiece nad Dzieckiem. Z zebranych środków poza wynajem mieszkania, będziemy opłacać Jej edukację przez najbliższy rok oraz pokryjemy roczne stypendium, dzięki któremu nie będzie musiała pracować na wysypisku i utrzyma siebie oraz Synka.

maria ines - biletPrzed Nią jednak długa droga edukacji. Szkoła, do której teraz idzie trwa 3 lata, sześć semestrów. To odpowiednik naszego liceum, w którym Ines będzie się mogła przygotować z podstawowych przedmiotów i zdawać na studia. Ale już samo skończenie tej szkoły z certyfikatem wyższego poziomu pozwoli Jej zdobyć lepszą pracę w przyszłości. Jej marzeniem jest zostanie prawnikiem, aby pomagać innym Kobietom.

Czy to marzenie się spełni? Wierzymy, że z Waszą pomocą tak! Dlatego uruchomiliśmy projekt BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA dla Marii Ines. Dziękujemy wszystkim Wam, którzy pomogliście stanąć Jej na nogi w trudnej sytuacji, teraz możecie z Nią iść dalej i dołączyć do grona Jej Przyjaciół. Przyjaciele, którzy stoją tuż obok i wspierają, to moc, która zmienia świat i daje skrzydła. Mamy nadzieję, że będziecie chcieli zostać przy Marii Ines i towarzyszyć Jej w drodze do lepszego życia. Ona bardzo Was teraz potrzebuje i bardzo na Was liczy!

Mamy też pewną propozycję dla Mamy Marii Ines, Lupity, aby pomóc również Jej wyrwać się z zaklętego kręgu śmietniska. O tym opowiemy Wam już niedługo. Prosimy trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.