23/09/2022
3. URODZINY FUNDACJI UNAWEZA!
To już za tydzień, dokładnie 28. września.

Z tej okazji chcę podziękować za całe Wasze dotychczasowe wsparcie, bo to właśnie dzięki Wam możemy tak skutecznie dawać skrzydła kobietom w Polsce i na krańcach świata!

Mam dla Was SUPERAKCJĘ URODZINOWĄ.

A nawet dwie! Gotowi?

3_urodziny – ze zmianami

CHARYTATYWNA LICYTACJA

Tradycyjnie odbędzie się wirtualna CHARYTATYWNA URODZINOWA LICYTACJA. Od dzisiaj na naszym profilu na Allegro Charytatywni znajdziecie ciekawe rzeczy. Całkowity dochód zostanie przekazany na wykończenie sali edukacyjno-integracyjnej w Tanzanii. Kto chętny, żeby coś wylicytować w szczytnym celu?


URODZINOWA ZBIÓRKA I SPOTKANIE NA ŻYWO

Organizujemy również wyjątkową ZBIÓRKĘ URODZINOWĄ. Chcesz zrobić prezent naszej Fundacji i jej Podopiecznym? Dołącz do niej poprzez zakup cegiełki lub cegiełek!

Osoby, które przekażą darowiznę na cele statutowe Fundacji – poprzez „zakup” specjalnie oznaczonej cegiełki lub kilku cegiełek urodzinowych w sklepie ZAFUNDUJ DOBRO w wysokości łącznie nie mniejszej niż 500 zł otrzyma od nas zaproszenie do wzięcia udziału w wydarzeniach związanych z obchodami trzecich urodzin Fundacji UNAWEZA. W mailu z zaproszeniem zadamy też jedno pytanie konkursowe, które będzie związane z naszymi działaniami!

W ramach świętowania zapraszamy na cały dzień wykładów z elementami warsztatów, które poprowadzą Martyna Wojciechowska, Joanna Chmura i Olga Kozierowska. Tematami przewodnimi są hasła: I AM ENOUGH, NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE oraz WSPIERAM, NIE OCENIAM. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę 8 października 2022 r. w Warszawie.

Liczba miejsc ograniczona: na wydarzenie zapraszamy pierwsze 50 osób.
Regulamin w linku.

„Każdego dnia miliony kobiet na całym świecie zastanawiają się czy są wystarczająco piękne, mądre, szczupłe, przebojowe, szczęśliwe, kobiece, wykształcone, opiekuńcze, zaradne… Słowo UNAWEZA pochodzi z języka suahili i po angielsku oznacza YOU CAN. Możesz. Możesz uwierzyć, że jesteś wystarczająca. Możesz wspierać i inspirować innych. Z okazji urodzin Fundacji UNAWEZA z całego serca zapraszam na wspólne świętowanie”!

Martyna Wojciechowska

W ramach świętowania tego dnia na uczestniczki i uczestników czekają dodatkowo:
- urodzinowy tort;
- pyszna kawa z krańca świata;
- wspólny obiad;
- wyjątkowa ścianka do robienia zdjęć;
- prezenty, których partnerem jest firma Douglas oraz Martyna World Shop.


Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, autorka książek. Z wykształcenia ekonomistka z dyplomem MBA, z zamiłowania dziennikarka. Autorka cyklu podcastów i wideo na YouTube DALEJ. Założycielka Fundacji UNAWEZA, działającej na rzecz wyrównywania szans kobiet i dzieci w Polsce oraz na krańcach świata. Przez 10 lat pełniła funkcję redaktor naczelnej polskiej edycji magazynów "National Geographic" i "NG Traveler". Podróżniczka, zrealizowała ponad 100 odcinków autorskiej serii podróżniczej "Kobieta na krańcu świata". Jako druga Polka zdobyła Koronę Ziemi, jako pierwsza kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej ukończyła rajd Dakar. Członkini The Explorers Club, autorka wielu bestsellerowych książek.

Fot. Mariusz Janiszewski 2

Joanna Chmura - psycholożka specjalizująca się w tematyce emocji, w tym wstydu i odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston, należy do zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz procesy coachingowe. Jest członkinią Rady Ekspertek i Ekspertów dla Instytutu Dobrego Życia i Wysokich Obcasów. Wywiady z nią ukazały się między innymi w Forbes, Harvard Business Review, Vogue Polska. 

Joanna Chmura (zdj. Jacek Tomczak)

fot. Magdalena Trebert

Olga Kozierowska - prezeska pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Dziennikarka biznesowa, pisarka. Autorka bestsellera "Miłość to czasownik". Obecnie realizuje swoje wielkie marzenie - autorski projekt muzyczny, który sygnuje pseudonimem OYKA. 

118865

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.